skip to Main Content
+421 905 24 24 24   
Bezpečnostné Dvere Pre Váš Domov

Bezpečnostné dvere pre váš domov

Hlavným cieľom každej domácnosti by malo byť kvalitné zabezpečenie vchodových dverí. Veď predsa stať sa môže všeličo. Otázkou je, na čo treba upriamiť pozornosť keď si vyberáte bezpečnostné dvere.  Na dizajne nám záleží tak, ako na kvalite zabezpečenia, kvalite výroby a samotnej montáži dverí.

Základným faktorom kvalitných bezpečnostných dverí je zvuková a tepelná izolácia ktorá chráni nielen dvere pred teplotnými výkyvmi ale aj vás pred samotným hlukom a unikaním tepla z vášho bytu.

Bezpečnostné dvere Securido túto požiadavku spĺňajú a chránia vaše dvere tepelne aj pred zvukmi do 39 decibelov. Bezpečnostné dvere SECURIDO majú celoobvodové tesnenie a bezpečnostnú vložku na viac ako 6 kľúčov čo im pridáva na ich bezpečnosti a kvalite ochrany. Ako aj ich protipožiarna odolnosť v prípade požiaru vo vašom byte alebo v budove.

Ďalším základným kritériom pri výbere bezpečnostných dverí je ich bezpečnostná trieda ktorá určuje kvalitu zabezpečenie vášho domova. Druhá trieda spĺňa základné bezpečnostné požiadavky a obsahuje základné prvky ochrany bytu. Dvere tretej triedy ponúkajú vyššiu mieru ochrany a sú ideálnym riešením pre váš domov. Vyššia trieda je lem už jedna a to je štvrtá. Túto triedu využívajú najmä budovy v vysokým rizikom vlámania ako napríklad banky.

Bezpečnostné dvere Securido prešli z druhej na tretiu triedu, čím spĺňajú všetky bezpečnostné požiadavky na ochranu bytov. Vlastníci týchto dvier môžu byť bez obáv čo sa týka ich ochrany pred cudzím vlámaním alebo poškodením.
Čo potvrdzuje aj ich certifikácia Národného bezpečnostného úradu Slovenskej republiky.

Po overení či bezpečnostné dvere vášho výberu spĺňajú základné parametre a bezpečnostné prvky je na mieste otázka ich ceny. Dvere Securido sú vyrobené nie len aby boli kvalitné ale aj cenovo dostupné pre každého tak aby nezaťažili žiadny rodinný finančný rozpočet. Nemusíte mať obavy že by ste si ich nevedeli dovoliť alebo by ste si ich museli brať na splátky.

V rámci dizajnu dverí Securido si viete vybrať až z 5 rôznych prevedení. Vďaka tomu si viete vybrať dvere podľa vášho vkusu a štýlu interiéru vášho bytu. Na výber sú tieto druhy dreva: javor. orech, mahagón, biela farba alebo antracit. Taktiež si viete prispôsobiť dvere vďaka 3 typom designu: hladké dvere, dvere s tromi pásikmi alebo elegantný design dverí (Elegant). Nechajte si zostaviť bezpečnostné dvere podľa vašich predstáv.

Okrem týchto výhod pri kúpe bezpečnostných dverí Securido, máte k dispozícii nonstop 24 hodinovú pohotovosť v prípade akýchkoľvek problémov s dverami. Nemusíte si robiť starosti ani s následnou dopravou a montážou vašich dvier. Keďže si to na starosť berieme my a odbremením vás od týchto zbytočných starostí.

 

Ako je to so zárukou?

Každý dobrý a kvalitný predajca by vám mal ponúknuť možnosti záruky a záručného servisu. Pokiaľ vám takáto možnosť nie je ponúknutá treba si danú kúpu dobre premyslieť a zvážiť. Pri kúpe bezpečnostných dvier Securido, je záručný ako aj pozáručný servis samozrejmosťou. Keďže sa o kvalitu dvier nemusíme obávať. Naše bezpečnostné dvere spĺňajú potrebné požiadavky na kvalitu, tak sa nemusíte obávať ani vy.

Vždy si dobre premyslite akúkoľvek kúpu a výber bezpečnostných dvier. Dúfame že vám naše tipy ozrejmili proces výberu a typy rozhodnutí ktoré sú potrebné aby ste svoju kúpu neoľutovali. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

This Post Has 0 Comments

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Back To Top