skip to Main Content

O SPOLOČNOSTI SECURIDO s.r.o.

Spoločnosť SECURIDO s.r.o. založil v roku 2010 Jindřich Záhumenský s cieľom ponúkať širokej verejnosti kvalitné bezpečnostné dvere na území Slovenskej republiky.

Zakladateľ firmy veľa cestoval po Slovensku, takže videl potenciál na obchodovanie s bezpečnostnými dverami a službami s tým spojenými.

Na trhu boli iba bezpečnostné dvere troch značiek, ktoré boli finančne nákladné. Rozhodol sa preto osloviť zahraničného výrobcu bezpečnostných dverí a začali sa obchodné rokovania, ktorých výsledkom sú bezpečnostné dvere SECURIDO.

Následne sme zakúpili a zrekonštruovali halu, v ktorej sú vytvorené priestory pre kancelárie aj sklady. Máme vlastných zamestnancov, ktorí sú riadne vyškolení a vybavení potrebným náradím.

Obchodná činnosť je rozdelená na veľkoobchod a maloobchod. Máme sieť externých predajcov, ktorí nám predaj sprostredkovávajú, alebo nakupujú za veľkoobchodné ceny a ďalej tovar predávajú alebo montujú.

securido

PREDAJ, MONTÁŽ A SERVIS BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ

Firma SECURIDO s.r.o., predáva, montuje a poskytuje záručný a pozáručný servis pre bezpečnostné dvere SECURIDO v troch typových a piatich farebných prevedeniach a zároveň predáva a montuje bezpečnostné dvere s protipožiarnou odolnosťou EI30 EW30– certifikované.

ŠTRUKTÚRA SPOLOČNOSTI SECURIDO

JINDŘICH ZÁHUMENSKÝ

konateľ spoločnosti

tel. 038/522 5555
securido@securido.sk

ĽUBA FORROVÁ

obchodný manager,
manager kvality, marketing

+421 905 308 034 – non stop
info@securido.sk

FRANTIŠEK UHLÁR

plánovanie a fakturácia

+421 905 242 424 – non stop
fakturacia@securido.sk

MILOŠ NOVOTNÝ

vedúci logistiky a skladu

+421 905 308 035
sklad@securido.sk

VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU

Bezpečnostné Dvere Securido
Back To Top